Сибірячки в бікіні кличуть! У день краху рубля Росія почала рекламувати “пляжний” відпочинок серед снігів. ФОТО

Усе логічно: в день, коли російський рубль обвалився до позначок 85 за долар та 100 – за євро, у Росії почали рекламувати пляжний туризм у сибірських снігах.

Заголовки на туристичних сайтах сусідньої країни змальовують картину в чорних тонах: “У вівторок євро досяг позначки в 100 рублів”, “Туристів чекає непідйомний курс? Банки почали закуповувати п’ятизначні табло”, “У 2015-му більшість російських туристів буде відпочивати в Росії” – і ось: “Сибірські дівчата роздяглися, щоб прорекламувати місцевий туризм”.

Це й далі — фото проекту Білі пляжі Сибіру

Це й далі – фото проекту “Білі пляжі Сибіру”

Авжеж, ще в жовтні-листопаді, до обвальної девальвації рубля, турпотік росіян за популярними (досі) закордонними напрямками скоротився як мінімум на чверть. Прогнози – ще гірші. Тож залишається розвивати туризм “не відходячи від каси” – в Тамбовській області, на Кузбасі тощо.

Оригінальну рекламну компанію відпочинку в Сибіру якраз сьогодні запустив проект I’m Siberian (“Я сибіряк”). Для популяризації своїх гірськолижних схилів та засніжених рівнин дівчата знялися у фотосесії в купальниках на морозі.

White_beaches_of_Siberia_7

“Ми зробили проект [“Білі пляжі Сибіру”], аби показати, наскільки хороший відпочинок у Сибіру. На Красноярських Стовпах, у Шерегеші, на Байкалі, в Хакасії саме взимку можна відпочити набагато яскравіше, ніж на морях у далеких країнах”, – вважає керівник команди “I’m Siberian-Красноярськ” Олексій Телешов.

White_beaches_of_Siberia_1 sizes="(max-width: 580px) 100vw, 580px"

ТОП новости

Вход

Меню пользователя