МЗС України: Франція виключає розширення нормандського формату


Франція заявляє, що зміна "нормандського формату" переговорів про врегулювання на сході України, про яку говорив президент України Володимир Зеленський, не стоїть на порядку денному.

Про це повідомляє прес-служба Міністерства закордонних справ Франції. Об этом сообщает acid.in.ua со ссылкой на СМИ.

За словами представника відомства, питання модифікації нормандського формату не стоїть на порядку денному.

На питання чи згоден Париж, щоб США брали участь в переговорах щодо Донбасу, у МЗС відповіли, що це питання не стоїть на порядку денному.

“Франція цілковито віддана врегулюванню конфлікту і виконанню мінських домовленостей, особливо в ”нормандському форматі”, в якому вона бере активну участь. Франція і Німеччина ведуть регулярний діалог і тісно узгоджують зусилля зі спеціальним представником США щодо України послом Куртом Волкером. Зміна “нормандського порядку” не стоїть на порядку денному”, — відповіли в Міністерстві закордонних справ Франції.

  • Нагадаємо, 6 серпня президент України Володимир Зеленський закликав лідерів країн-учасниць переговорів у "нормандському" форматі зустрітися через загибель на Донбасі чотирьох українських військових унаслідок обстрілу з боку російських найманців на порушення умов перемир’я.
  • 8 серпня уряд Німеччини підтвердив готовність до активізації переговорів у "нормандському" форматі.
  • 9 серпня заступник помічника державного секретаря США Джордж Кент заявив, що для розширення нормандського формату необхідна згода всіх учасників переговорів.

Джерело статті: “http://espreso.tv/news/2019/08/09/mzs_ukrayiny_franciya_vyklyuchaye_rozshyrennya_normandskogo_formatu”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя