Завзяті «першачки» та досвідчені магістри: у Лесиному виші відбулася урочиста інавгурація (ФОТО)


6 вересня на стадіоні «Спортивне ядро» Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки відбулося інавгураційне відкриття 2019/2020 навчального року. Першокурсників усіх факультетів СНУ імені Лесі Українки вітали із серйозним кроком в доросле життя і бажали натхнення у навчанні. Об этом сообщает thegoodlife.in.ua со ссылкой на СМИ.

Вересневий день розпочався особливо для першокурсників та магістрів СНУ імені Лесі Українки. Щасливі студенти йшли святковою пішою ходою кількома вулицями Луцька, аж до стадіону «Спортивне ядро», де і відбулася інавгурація.

Ведучим дійства був шоумен Сергій Скулинець, який одразу представив почесних гостей, які прийшли привітати студентів. Розпочалася інавгурація із хвилини мовчання за загиблими захисниками України. Потім Заслужений артист України Адам Горбатюк та Надія Козій виконали пісню про Героїв.

Студент першого курсу географічного факультету Артем Василюк та першокурсниця хімічного факультету Софія Гапонюк урочисто склали обітницю студента СНУ імені Лесі Українки. Також присутніх привітали вокальний квартет «Лучано» та почесні гості.

«Хочу подякувати студентам-першокурсникам і їхнім батькам за те, що ви вибрали один із найкращих університетів Європи й України. Маю велику надію, що ваші сподівання здійсняться. Я надіюся, що ви тут знайдете багато нових друзів серед однокурсників та викладачів. Бажаю нашим студентам-першокурсникам, аби вони максимально використали свій час в університеті з користю», – сказав декан СНУ імені Лесі Українки Ігор Коцан.

Також з вітальним словом до усіх студентів звернувся виконувач обов’язків голови ОДА Олександр Киричук.

«Ви вступаєте у нове життя. Перше побажання – це наполегливо вчитися. Ми покладаємо на вас великі надії. На першому курсі завжди зароджується дружба, яка триває все життя. Тому любіть і цінуйте своїх друзів, які завжди підставлять плече допомоги», – сказав Олександр Киричук.

Легкої життєвої долі та успіху у навчанні студентам побажали також заступниця виконувача обов’язків міського голови Луцька Ірина Чебелюк та Юрій Поліщук, депутат Волиньради.

У мантіях та капелюхах щасливі «першачки» та досвідчені магістри фотографувалися, отримували привітання та квіти і просто насолоджувалися святом.

З батьками, друзями, коханими селфилися радісні студенти. Сьогодні – їх день і найкращі побажання та фотографії будуть супроводжувати їх протягом навчання.


Джерело статті: “https://pravda.lutsk.ua/317859-2/”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя